page_banner

tooted

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optiline transiiver

    10Gb / s SFP + SR on mõeldud kasutamiseks 10-gigabitistes Etherneti linkides mitmemoodilise kiu kaudu. Need vastavad standarditele SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW ja 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I. Digitaalsed diagnostikafunktsioonid on saadaval 2-juhtmelise jadaliidese kaudu, nagu on määratletud standardis SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC kahepoolne optiline transiiver

    10Gb / s täiustatud väikese vormiga teguriga ühendatavad SFP + transiiverid on mõeldud kasutamiseks 10-gigabitistes Etherneti linkides kuni 10 km kaugusel ühemoodilise kiu kaudu. Need vastavad standarditele SFF-8431, SFF-8432 ja IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ning 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Digitaalsed diagnostikafunktsioonid on saadaval 2-juhtmelise jadaliidese kaudu. Optilised transiiverid vastavad RoHS-i nõuetele.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC kahepoolne optiline transiiver

    10Gb / s täiustatud väikese vormiga teguriga ühendatavad SFP + transiiverid on mõeldud kasutamiseks 10-gigabitistes Etherneti linkides kuni 20km ühemoodilise kiu kaudu. Need vastavad standarditele SFF-8431, SFF-8432 ja IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ning 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Digitaalsed diagnostikafunktsioonid on saadaval 2-juhtmelise jadaliidese kaudu. Optilised transiiverid vastavad RoHS-i nõuetele.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optiline transiiver

    10Gb / s ühendatavad SFP + transiiverid on täiustatud väikese vormiga teguriga ühendatavad SFP + transiiverid, mis on mõeldud kasutamiseks 10-gigabitistes mitme kiirusega linkides kuni 40 km ühemoodilist kiudu G.652. Need vastavad standarditele SFF-8431 1, SFF-8432 2 ja 10GBASE-ER / EW; toetage 4x, 8x ja 10x kiudkanaleid, samuti CPRI võimalusi 2 kuni 8, üle 40 km linke.
    Digitaalse diagnostika funktsioonid on saadaval 2-juhtmelise jadaliidese kaudu, nagu on määratletud standardis SFF-8472. Optilised transiiverid vastavad RoHS-i nõuetele.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optiline transiiver

    10Gb / s ühendatavad SFP + transiiverid on täiustatud väikese vormiga teguriga ühendatavad SFP + transiiverid, mis on mõeldud kasutamiseks 10-gigabitistes mitme kiirusega linkides kuni 40 km ühemoodilist kiudu G.652. Need vastavad standarditele SFF-8431 1, SFF-8432 2 ja 10GBASE-ER / EW; toetage 4x, 8x ja 10x kiudkanaleid, samuti CPRI võimalusi 2 kuni 8, üle 40 km linke.
    Digitaalse diagnostika funktsioonid on saadaval 2-juhtmelise jadaliidese kaudu, nagu on määratletud standardis SFF-8472. Optilised transiiverid vastavad RoHS-i nõuetele.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC dupleks-optiline transiiver

    10Gb / s ühendatavad SFP + ZR transiiverid on täiustatud väikese vormiga teguriga ühendatavad SFP + transiiverid, mis on mõeldud kasutamiseks 10GBASE-ZR / ZW-s kuni 80km ühemoodilises kiududes G.652. Need vastavad standarditele SFF-8472 ja SFP + MSA, SFF-8431 ja SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR 15. osa, klass B ja Telcordia GR-468-CORE.
    Digitaalse diagnostika funktsioonid on saadaval 2-juhtmelise jadaliidese kaudu, nagu on määratletud standardis SFF-8472. Optilised transiiverid vastavad RoHS-i nõuetele.