page_banner

tooted

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optiline transiiver

Lühike kirjeldus:

40Gb / s 40km QSFP + transiiver on transiiverimoodul, mis on mõeldud 40km optilise side rakenduste jaoks. Kujundus vastab IEEE P802.3ba standardi 40GBASE-ER4 ja QSFP mitme allika lepingule (MSA).


Toote detail

Tootekirjeldus

Moodul teisendab 4 10Gb / s elektriandmete sisendkanalit (kanalid) 4 CWDM optiliseks signaaliks ja multipleksib need üheks kanaliks 40Gb / s optiliseks edastamiseks. Vastupidi, vastuvõtja poolel dekodeerib moodul optiliselt 40 Gb / s sisendi 4 CWDM kanaliga signaaliks ja teisendab need 4 kanaliga väljundsignaalideks.

4 CWDM-kanali keskmised lainepikkused on ITU-T G694.2-s määratletud CWDM-i lainepikkuse võrgu liikmetena 1271 nm, 1291 nm, 1311 nm ja 1331 nm. See sisaldab dupleks-LC-pistikut optilise liidese jaoks ja 38-kontaktilist pistikut elektriliidese jaoks. Optilise dispersiooni minimeerimiseks kauglendude süsteemis tuleb selles moodulis rakendada ühemoodilist kiudu (SMF).

Toote funktsioon

Toetab üldiseid bitikiirusi 41,2 Gbps 

Jahutamata 4x10,3 Gbps CWDM saatja

Suure tundlikkusega PIN-TIA vastuvõtja

SMF-il kuni 40km

Duplex LC mahutid

Kuumalt ühendatav QSFP + vormitegur                  

Võimsuse hajumine <3,5 W

Täismetallist korpus suurepärase EMI-jõudluse tagamiseks

Vastab RoHS6 nõuetele (pliivaba)

Töökoha temperatuur:

Kaubanduslik: 0 ° C kuni + 70 ° C

Rakendus

40GBASE-ER4

InfiniBandi QDR ja DDR ühenduvad

40G telekommunikatsiooni ühendused

Toote spetsifikatsioon

Parameeter

Andmed

Parameeter

Andmed

Vormitegur

QSFP +

Lainepikkus

CWDM

Max andmeedastuskiirus

41.2

Max ülekande kaugus

40km @ SMF

Pistik

Kahepoolne LC

Meedia

SMF

Saatja tüüp

CWDM

Vastuvõtja tüüp

APD

Diagnostika

DDM toetatud

Temperatuuri vahemik

0 kuni 70 ° C (32 kuni 158 ° F)

TX toide

-2,7 ~ 5dBm

Vastuvõtja tundlikkus

<-11.5dBm

<-11,5dBm

Energiatarve

3,5 W

Kustumise suhe

3,5 dB

1

Kvaliteedi test

2

TX / RX signaali kvaliteedi testimine

3

Määrade testimine

4

Optilise spektri testimine

5

Senistentsuse testimine

6

Usaldusväärsuse ja stabiilsuse testimine

Otsapinna testimine

xinfu

Kvaliteedisertifikaat

safd (2)

CE-tunnistus

safd (3)

EMC aruanne

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC optiline transiiver