page_banner

tooted

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optiline transiiver

Lühike kirjeldus:

SFP28 LAN-WDM moodul ühildub standarditega SFF-8431, SFF-8432 ja IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Digitaalsed diagnostikafunktsioonid on saadaval 2-juhtmelise jadaliidese kaudu, nagu on määratletud standardis SFF-8472. Optiline transiiver vastab RoHS-i nõuetele.


Toote detail

Tootekirjeldus:

25G LAN WDM on väga kompaktne optiline transiivermoodul ja sellel on 12 lainepikkust. LAN-WDM EML-saatja ja APD-vastuvõtja tagavad suurepärase jõudluse Etherneti rakenduste jaoks kuni 10 km linkidel SMF-is.

Toote funktsioon

Tööandmete kiirus kuni 25Gbps
LAN-WDM EML jahutuslaser ja APD vastuvõtja
Kuumalt ühendatav SFP28 jalajälg
Sisseehitatud digitaalsed diagnostikafunktsioonid
Üksik + 3,3 V toiteallikas
Võimsuse hajumine vähem kui 2,0 W
Sisemine CDR nii saatja kui ka vastuvõtja kanalil
Toetage CDR-i ümbersõitu
SFP28 MSA pakend mahuti LC-pistikuga
Väga madal värisemine
Väga madal EMI ja suurepärane ESD kaitse
Vastab RoHS-i nõuetele

Rakendus

25GBASE-LR 25G Ethernet
25,78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Muu optiline link

Toote spetsifikatsioon:

Parameeter Andmed Parameeter Andmed
Vormitegur SFP28 Lainepikkus LANWDM
Max andmeedastuskiirus 25,78125 Gbps Max ülekande kaugus 10km
Pistik Kahepoolne LC Meedia SM
Saatja tüüp LANWDM EML Vastuvõtja tüüp APD
Diagnostika DDM toetatud Temperatuuri vahemik 0 kuni 70 ° C
TX Võimsus igal rajal -2 ~ + 6dBm Vastuvõtja tundlikkus <-19.5dBm
<-19,5 dBm Energiatarve 2W Kustumise suhe

6dB

1

Kvaliteedi test

2

TX / RX signaali kvaliteedi testimine

3

Määrade testimine

4

Optilise spektri testimine

5

Senistentsuse testimine

6

Usaldusväärsuse ja stabiilsuse testimine

Otsapinna testimine

xinfu

Kvaliteedisertifikaat

safd (2)

CE-tunnistus

safd (3)

EMC aruanne

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optiline transiiver

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optiline transiiverToode