page_banner

tooted

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optiline transiiver

Lühike kirjeldus:

100Gb / s QSFP28 CWDM4 on neljakanaliline, ühendatav, paralleelne optiline transiiver ja mõeldud 100G CWDM-i rakenduste jaoks koos FEC-, Datacenter- ja Enterprise-võrkude ning muude optiliste linkidega. Need vastavad standarditele SFF-8636, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 ja Telcordia GR-468-CORE. Optilised transiiverid vastavad RoHS-i nõuetele.


Toote detail

Tootekirjeldus

100G QSFP28 integreerib neli andmerada 100Gb / s ribalaiusega mõlemas suunas. Iga sõidurada saab G.652 ühemoodilise kiu (SMF) jaoks töötada kiirusega 25,78125 Gb / s kuni 2 km. 4CWDM kanalite keskmised lainepikkused on 1271 nm, 1291 nm, 1211 nm ja 1331 nm.

Toote funktsioon

Kuni 25,78125 Gbps Andmeedastuskiirus kanali kohta
G.652 SMF jaoks jõuate 2 km-ni
4 DFB-põhine jahutamata CWDM-saatja
4 kanaliga PIN-fotodetektor
Kuumalt ühendatav QSFP28 vormitegur
Duplex LC-anum
Sisemised CDR-ahelad nii vastuvõtja kui ka saatja kanalitel
Toetage CDR-i ümbersõitu
Sisseehitatud digitaalsed diagnostikafunktsioonid
Madal energiatarve <3,5 W
Tööjuhtumi temperatuur: 0 ~ + 70 ° C

Rakendus

100G CWDM4 rakendused koos FEC-iga
Andmekeskuse ja ettevõtte võrgu loomine
Muud optilised lingid

Toote spetsifikatsioon

Parameeter

Andmed

Parameeter

Andmed

Vormitegur

QSFP28

Lainepikkus

1310nm

Max andmeedastuskiirus

103,1 Gbps

Max ülekande kaugus

2km

Pistik

LC kahepoolne

Meedia

SMF

Saatja tüüp

DFB-põhine LAN-WDM

Vastuvõtja tüüp

PIN-kood

Diagnostika

DDM toetatud

Temperatuuri vahemik

0 kuni 70 ° C (32 kuni 158 ° F)

TX Võimsus igal rajal

-6,5 ~ 2,5dBm

Vastuvõtja tundlikkus

<-10dBm

<-10dBm

Energiatarve

3,5 W

Kustumise suhe

3,5 dB

1

Kvaliteedi test

2

TX / RX signaali kvaliteedi testimine

3

Määrade testimine

4

Optilise spektri testimine

5

Senistentsuse testimine

6

Usaldusväärsuse ja stabiilsuse testimine

Otsapinna testimine

xinfu

Kvaliteedisertifikaat

safd (2)

CE-tunnistus

safd (3)

EMC aruanne

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optiline transiiver